Close

Peněženka Michael Kors – předražená cetka nebo luxus za rozumnou cenu?

Značka Michael Kors zažívá v současnosti u nás značný boom. Pro svůj nadčasový, oku lahodící design si získává stále větší pozornost zákazníků preferujících stylové, ale zároveň skutečně kvalitní výrobky.

Jedna z nejčastějších otázek, která mnohé trápí, je, zda doplňky Michael Kors skutečně oplývají takovou kvalitou, jakou výrobce prohlašuje.

To je skutečně dobrá otázka a velmi důležitá pro každého, kdo o pořízení některého kousku z dílny stejnojmenného návrháře uvažuje.

Šokující pravda o značce Michael Kors

Zklamání. Naštvanost. A pocit trapnosti.

Takové jsou pocity, které vás dostanou v momentě, kdy zjistíte, že jste vyhodili peníze úplně zbytečně. Zejména pokud šlo o koupi něčeho, od čeho jste si hodně slibovali a nebylo to zrovna laciné.

Je tedy pochopitelné, že pokud vaše smysly oslovil nějaký kousek z vyšší cenové hladiny, můžete mít před jeho pořízením určité obavy a hledat odpovědi.

Přece jen – rovnice vyšší cena znamená vyšší kvalita – není rovnice matematická, a proto nemusí platit vždy.

Jak dobře vybrat a nespálit se

Módní doplňky a rovněž i peněženky od Michaela Korse nejsou nejlacinější (pohybují se často v řádu tisíců korun) a patří jak svou cenou, tak i designovým provedením mezi luxusní zboží.

Michael Kors černá kabelka business

Dámská kožená kabelka Michael Kors – luxus v černém provedení

Na druhou stranu v kategorii luxusního zboží se setkáte i s daleko vyššími cenami. A právě to zavdává jistá podezření.

Kam si vlastně značku Michael Kors zařadit a co od ní očekávat? Vyplatí se připlatit si za hodnotu, kterou značka nabízí anebo rovnocennou kvalitu můžete obdržet i nákupem výrobku levnější značky?

Moc drahá nebo příliš levná peněženka?

Michael Kors, světově proslulý designér luxusních doplňků, je nositelem mnoha prestižních ocenění. Pod jeho značkou se prodávají nejen peněženky, ale i kabelky, hodinky, pásky, peněženky a další kousky.

kožený opasek Michael Kors s logem značky mk

Ke značce neodmyslitelně patří její logo ve tvaru MK, zde na koženém opasku

Jeho značka je dokonce tak silná, že ji narozdíl od mnoha ostatních nepoznamenala ani ekonomická krize. Výrobky z jeho dílny jsou kvalitně zpracované, odolné, s propracovanými detaily. Jeho styl má svůj nezaměnitelný půvab a eleganci. Pro své kabelky i peněženky používá velmi kvalitní materiály.

V čem je tedy háček?

Háček, nebo spíš vysvětlení, najdeme v osobité firemní strategii, kterou návrhář zvolil. Jeho filozofií je, že „každý si zaslouží luxus“. A přesně podle této myšlenky na módní trh dodává luxus, ale dostupný více lidem.

Chudák Michael Kors

Paradoxně díky tomuto přístupu ztratila spousta lidí, kteří se považují za něco víc než ostatní, o jeho výrobky zájem. Slogany jako dostupný luxus jim už prostě nevoní.

Při úvahách o koupi peněženky Michael Kors by tedy další dobrá otázka, kterou si položíte, měla znít:

Je toto značka vhodná pro mě?”

Samozřejmě ne každý si může výrobky této značky dovolit. Na druhou stranu, chcete-li si jen na něco hrát, možná, že Vám i peněženka Michael Kors bude málo.

dámská peněženka Michael Kors modrá

Co by měl každý dobře zvážit

Při rozmýšlení o této značce vám doporučím zamyslet se nad tím nejdůležitějším: jakou cenu má pro vás dobrý dojem.

Nemyslím tím teď „běžný“ dobrý dojem. Ten chce udělat pochopitelně každý.

Teď mám na mysli dojem, kterým v určitých společenských situacích potřebujete či chcete působit. Může být pro vás zcela zásadní. Například při schůzkách s klientem, jednání s obchodními partnery a mnoha dalších společenských událostech.

Michael Kors modré hodinky

Nahoře huj, dole fuj

Říká se, že na detailech záleží. Jenže peněženka není druhým tak na očích jako vaše kabelka. Představte si, jak to ale bude vypadat, když z luxusní kabelky vytáhnete oškubanou, bakelitovou peněženku.

Povrchně. Přesně tak, že hrajete jen na to, co ostatní vidí. Předstíráte. Obklopujete se značkami, protože jsou in. Ne proto, že upřednostňujete kvalitu.

A to jsou přesně ty detaily na kterých záleží.

Proč tedy zvolit tuto peněženku

Peněženka Michael Kors bude tím pravým pro vás, pokud oceníte tyto její vlastnosti:

  • kvalitní provedení: nebudete mít jen další spotřební předmět, který můžete po pár měsících raději vyhodit
  • propracované detaily: originální peněženky MK můžete obdivovat nejen zvenčí, také jejich vnitřek je dělaný s maximální pečlivostí
  • použití kvalitních, odolných materiálů: peněženky z pravé kůže budou to pravé pro vás, řadíte-li se mezi milovnice kožených peněženek, ale i z pvc dokáže Michael Kors udělat prvotřídní peněženky
  • praktické přihrádky jsou samozřejmostí. Peněženku můžete mít na běžné denní nošení, neboť modely obvykle obsahují přihrádky na bankovky, karty i mince, případně doklady
  • výborný poměr cena/kvalita vám umožní dopřát si skutečný dotek dostupného luxusu
  • nadčasový, osobitý styl v  klasických, ale i výrazných odstínech.

Co k tomu dodat?

dámská kožená peněženka Michael Kors světle šedé barvy

Ano.

Peněženka Michael Kors může být vaše luxusní společnice, která umí okouzlit. A myslím, že propadnout jejímu kouzlu není vůbec těžké.

Nechte se okouzlit a prohlédněte si modely peněženek světoznámého návrháře.

 

 

 

 

Peněženka Michael Kors – předražená cetka nebo luxus za rozumnou cenu?
5 (100%) 2 votes

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *