Close

Peněženka Dakine – co od ní můžete čekat?

Co vás napadne když se řekne peněženka Dakine?

Kvalitní sportovní peněženka? Nebo třeba stylová a zároveň vysoce funkční?

Právě takhle by se totiž daly popsat všechny výrobky značky Dakine.

 

Jako každá světově proslulá značka si i Dakine zakládá na svých hodnotách a snaží se je promítat do svých produktů. Svou roli sice hrají i nemalé investice do propagace značky, ale kdyby své hodnoty neplnila a zaplavovala zákazníky nekvalitními výrobky, nemohla by nikdy dosáhnout takového úspěchu.

peněženka Dakine Lumen na stole

Co tedy můžete čekat, pokud se rozhodnete pro Dakine peněženku nebo jiný výrobek této značky?

Někdy je lepší zeptat se ostatních. Podívejte se na nejvýstižnější odpovědi kolemjdoucích na to, jak vnímají Dakine.

Co pro mě znamená Dakine

„Sport a kvalitu“

Značka Dakine pochází z Havaje a existuje už od roku 1979. Podobně jako značka Roxy (o které jsme psali už dříve), vyráběla i Dakine nejprve pro surfaře a postupně pro další boardové sporty. Teprve od výrobků čistě pro sportovce se přenesla až k výrobkům pro širší veřejnost. Přesto si ale zachovala podstatné vlastnosti jako kvalitu, odolnost a funkčnost, aby neustále vyhovovala nárokům sportovních nadšenců.

A jak asi víte, tyto nároky v čase neustále rostou.

Sportovci nekupují věci jen proto, že jsou pošité značkou velkého jména. Potřebují prostě věci funkční a kvalitní. A nacházejí je u Dakine už víc než 35 let.

 

„Bez ní bych nedokázal zdolat žádnou horu

Dakine oblibují nejen surfaři, snowboarďáci, ale také milovníci extrémních sportů. Věří, že na Dakine se můžou spolehnout i v těch nejnáročnějších situacích.

testovací středisko Dakine v horách

Lidé z Dakine to vědí a dělají maximum proto, aby své produkty do těchto situací připravili. Netráví měsíce a roky testováním materiálů v laboratorních podmínkách. Chtějí vidět na vlastní oči, jak slaná voda a horský sníh budou působit. Chtějí to zažít. Vyrobit, otestovat, zlepšit a tak pořád dokola sezónu za sezónou.

 

„Snowboarding, cestování, vášeň, kolo“

Co ocení ti nejlepší sportovci, ocení rozhodně i občasný výletník.

Oblečení a doplňky Dakine vám udělají dobrou službu, ať už se vydáte do hor, na kolo nebo jen tak na procházku do lesa. Pro venkovní řádění jsou jako dělané.

Prioritou je určitě funkčnost, ale taky pohodlí při nošení. Návrháři v Dakine usilují o to, abyste se pokaždé těšili na to, až si jejich produkt vezmete na sebe. Že jej budete mít na sobě celý den. Po celou sezónu. A to by samozřejmě dost dobře nebylo možné, pokud byste se v něm necítili příjemně.

„Spoustu zábavy a potěšení“

Pohyb na čerstvém vzduchu, adrenalin, cestování, kamarádi, zážitky,…

kluci si nesou party bucket Dakine plný piva

Při tom všem vám Dakine může dělat společnost. Tyhle super vzpomínky se vám pak můžou vybavit nejen tehdy, když nasdílíte na facebook pořízené fotky, ale taky pokaždé, když zahlédnete nápis Dakine. Ať už někde za výlohou obchodu nebo klidně na své peněžence.

 

„Značka na hodně cool batohy“

Batohy a Dakine. Dvojka, která prostě patří k sobě.

Batohy Dakine najdou své využití nejen v outdooru, ale také ve schoolu (tedy ve škole). Cestujete-li veřejnou dopravou nebo procházíte kolem hloučku studentů, dobře si prohlédněte jejich batohy. Určitě napočítáte hodně kousků z dílny Dakine.

Naštěstí je jich pestrá škála střihů a vzorů, takže se můžete blýsknout populární značkou a zároveň zůstat jedinečným.

Hlavně u nás v České republice, kde nemáme ani velehory ani vlny, na kterých by se dalo surfovat, je Dakine spojená především s cool sportovními batohy.

Co říkáte třeba na tuhle kombinaci batohů a peněženek?

batohy a peněženky Dakine - sada

Právě co se týče střihů a vzorů, je Dakine hodně přizpůsobivá.

Najdete u ní vyloženě praktické sportovní peněženky na suchý zip, ale i pánské kožené peněženky pouze na bankovnky. Nechybí cestovní peněženky se spoustou přihrádek, dámské sportovní peněženky, ale Dakine umí taky pěkně zkombinovat sportovní styl s jemnými a elegantními prvky.

Tady třeba velmi neotřelá kombinace sportovní peněženky se zvířecím vzorem. Tohle mohlo dopadnout hodně špatně, ale Dakine se to podařilo na jedničku.

dámská peněženka Dakine Faye Wildside se zířecím vzorem

Budete-li vybírat novou peněženku, může vás Dakine překvapit, i když nejste vyloženě sportovní typ.

Takže stojí za to, dát téhle značce šanci.

 

 

 

Peněženka Dakine – co od ní můžete čekat?
5 (100%) 2 votes

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *