Close

Peněženka Desigual – těchto 8 věcí o ní musíte vědět

Jaké že to je? Mít svou peněženku Desigual?

Rozhodně to není žádná sranda. Desigual je totiž velmi temperamentní peněženka. Pokud o ní tedy uvažujete, nevynechejte tento článek.

Získáte skutečně upřímnou recenzi peněženek Desigual. Navíc je článek plný názorných obrázků, takže se nudit určitě nebudete.

Chci vidět peněženky Desigual na eshopu  ➡

 

O čem to tedy bude?

O těchto peněženkách:čtyři peněženky Desigual Ne tedy přímo o těchto čtyřech kouscích. Ale o nejrůznějších peněženkách Desigual. Prostě o peněženkách značky Desigual.

Peněženky Desigual jsou čtvrté nejoblíbenější

Na blogu Stylové Peněženky se pochopitelně zabýváme především peněženkami. No a čas od času se zaměříme přímo i na nějakou tu značku. Desigual patří podle našeho průzkumu mezi nejoblíbenější značkové peněženky. Přesněji mezi čtyři nejoblíbenější značky peněženek.

Je to tedy veliká hanba, že si o nich můžete přečíst až nyní. Právem jim totiž patří náležitá pozornost.

Desigual se mezi ostatními značkami nepochybně vyjímá. Je to díky poměrně neobvyklému designu, který  prostupuje vlastně všemi výrobky z dílny Desigual.

A najdete jej samozřejmě i na peněženkách.

A jaká je tedy peněženka Desigual?

1. Hravá

hrava-penezenka2

Peněženky Desigual hrají nejrůznějšími barvami. Nejvíce se používají syté a výrazné barvy – buď v kombinaci s černou nebo s červenou. Když se ale podíváte na nejnovější kolekce peněženek Desigual, uvidíte že barevných kombinací je zkrátka nespočet.

2. Nápaditá

napadita-penezenka2

Nápady jsou to, co designérům Desigual rozhodně nechybí. Navíc mají možnost své kreativní nápady uvádět do praxe a vytvářet tak neotřelé kombinace barev, materiálů či vzorů. Na peněženkách Desigual vás tak můžou zaujmout nejen zlaté a stříbrné aplikace (jako u ostatních značek), ale především důmyslné kombinace:

 • ornamentů,
 • mandal,
 • výšivek,
 • patchworku,

nechybí samozřejmě ani:

 • potisky,
 • flitry,
 • perforování,
 • a další rozmanité aplikace.

3. Odlišná, prostě jiná

je-jina

Být doopravdy jiná, to nikdy není jednoduché. A u Desigualu to platí taktéž. Netradiční a specifický design Desigualu si dokáže získávat nejen zástupy nadšených příznivců, ale i své odpůrce. Naštěstí i díky tomu platí, že  „originální peněženka” je u Desigualu rozhodně víc než jen pouhá fráze.

4. Odolná a praktická

penezenky-pod-destnikem4

Peněženka Desigual bohužel neumí odolávat nákupní horečce tak, jak by někdy bylo potřeba. Za to je vyrobená z odolných materiálů, je pořádně prošitá, s kvalitním zavíráním. Můžete se tak na ni spolehnout dlouhá léta.

5. Španělská

mapa Evropy

Značka Desigual byla založena roku 1984 ve slunné Barceloně. A bylo to také město Barcelona, které návrháře inspirovalo k vytvoření neobvyklého a optimistického designu typického pro Desigual.

Přesto, že úspěch značky je přímo gigantický a její výrobky si dnes můžete koupit ve více než 100 zemích světa, bylo to teprve v roce 2006, kdy byl otevřen první obchod mimo Španělsko.

6. Odvážná

odvazna-desigual

Desigual přinesl styl, na který předtím žádná značka neměla koule dost odvahy.

7. Jemná a elegantní

elegantni-penezenky-desigual

Desigual neumí jen temperamentní barevné kombinace. Pokud máte raději jemnější či elegantnější modely, budete sice muset pečlivěji vybírat, ale i vás může Desigual mile překvapit.

8. Oslavuje život

disco-with-desigual

Peněženka Desigual má ráda nejen dobrodružství, ale určitě s vámi ráda vyrazí na dětské hřiště, do města i na párty. Má to už prostě v krvi.

Poselství, které stojí za značkou Desigual, není o tom vyšít pár barevných mandal na látku a prohlásit: „kupujte mě, protože jsem originální“. Je to o tom, že tento design symbolizuje lásku k životu, má dodávat pozitivní energii a pomoci vám vychutnávat plnými doušky vše, co je na světě krásné.

 

Shrnutí: plusy a minusy
 • praktická; různé velikosti a typy peněženek, můžete si vybrat malou, ale i velkou prostornou
 • s Desigualem není sousloví „originální peněženka“ pouhou frází
 • důraz na kvalitní zpracování a pečlivé provedení
 • značka, která ve světě něco znamená
 • pro někoho odvážná, pro jiného příliš extravagantní; patří do rukou pouze těm, co se nebojí ukázat svůj styl
 • kdo trvá na kožené peněžence, ten si u Desigual nevybere
 • některé kousky se vám už můžou zdát přeplácané

Tak teď už víte, jaké umí být peněženky Desigual.

Vlastní zkušenost ovšem nic nenahradí – zažijte s Desigual peněženkou svá vlastní dobrodružství.

Chci vidět peněženky Desigual na eshopu  ➡

 

 

 

 

 

Peněženka Desigual – těchto 8 věcí o ní musíte vědět
5 (100%) 3 votes

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *