Close

Peněženka s kočkou odežene zlé duchy a přinese vám štěstí a bohatství

Peněženka s kočkou odežene zlé duchy a přinese vám štěstí a bohatství. Jak je to vůbec možné?

Snadno. Kočky jsou velice neobyčejné bytosti, které v sobě nesou značnou symboliku. Pomocí předmětu s vyobrazením kočky se její moc přese i na vás. Čím víc tomu budete věřit, tím větší silou na vás symbol bude mít šanci působit.

 

Co vám může symbol kočky přinést?

Asi nikdo z těch, kdo kočky nesnáší, by nenosil peněženku s kočkami. Vlastníte-li peněženku s kočkou, máte pravděpodobně k těmto zvířátkům pozitivní vztah.

Doplňky s kočkami si ale nepořizují jen milovníci živých koček. Kočka je skutečně natolik mocný symbol, že se jím rádi obklopují i ti, kteří ke kočkám jako domácím mazlíčkům mají neutrální vztah. Jsou to samozřejmě děti, kterým se líbí kreslené kočičí postavičky, ale také hodně dospělých. Něco je prostě k motivu kočky táhne a možná ani sami nevědí, co je za tím.

Není proto překvapením, že kočky jsou třetím nejoblíbenějším motivem na našich peněženkách hned za sovami a pařížskými motivy:

nejoblíbenější motivy peněženek

Co to o vás vypovídá, pokud se rozhodnete pro peněženku s kočkou? Jaké síly k sobě vlastně chcete přivolat?

Který z následujících motivů A až F vás bude nejpravděpodobněji vystihovat?

A) Peněženka s kočkou odežene zlé duchy

Čínští a japonští námořníci věřili, že trojbarevné kočky na palubě lodi je ochrání před zlými duchy. Že duchy zaženou z moře zpět pod hladinu. Možná stejně jako tito námořníci cítíte nějaké obavy. Ve skutečnosti toužíte po větší ochraně, než se vám jí dostává.

B) Kočka jako symbol dlouhověkosti

Toužíte po dlouhém životě? V Číně je kočka také symbolem pro dlouhověkost. Slovo kočka se řekne mao. A stejně se vyslovuje také slovo osmdesátiletý.

C) Chcete zdůraznit i svou temnou stránku

Možná jste nevěděli, že kočka je symbolem dlouhověkosti nebo odhání zlé duchy. Ale o černé kočce jako poznávacím znamení čarodějnic už jste určitě slyšeli mockrát.

čarodějnice s kočkou letí na koštěti okolo Měsíce

Pokud se tedy obklopíte symbolem kočky, dáváte tím buď najevo, že v žádné středověké pověry vůbec nevěříte, anebo naopak. Připouštíte tím i svou temnější stránku. Chcete ostatní upozornit na to, že si s vámi nemají zahrávat.

D) Toužíte po slávě a obdivu

Staří Egypťané považovali kočky za posvátné. Kočky byly proto uctívány a prokazovaly se jim mimořádné pocty.

E) Toužíte po větší nezávislosti

Kočkám záleží na jejich teritoriu i na jejich lidských přátelích. Ovšem často se zdá, že člověk miluje svoji kočku a ta miluje jídlo, které jí on nosí. A prochází jí to.

Tuto povahovou vlastnost můžeme někdy kočkám závidět. Často totiž máme pocit, že jsme to my, kdo pro druhé lidi dělá až příliš, zatímco co oni si dělají, co chtějí. Není divu, že sem tam přijde čas, kdy toužíme po tom, aby se to otočilo.

F) Chcete, aby vám kočka přinesla štěstí a bohatství

Kočka patří mezi amulety feng shui. Existuje množství příběhů o tom, jak se z lidí díky zásahu kočky stávají bohatí a proslulí lidé. V Japonsku je nejčastěji znázorňována v podobě sošky Maneki Neko – kočky se zdviženou tlapkou.

soška japonské kočky Maneki Neko

Možná nemáte zrovna žádné velké starosti, ale koho by nepotěšilo trochu víc štěstí nebo peněz? Kočka na vaší peněžence vám v tom může být dobře nápomocná.

To, co vám kočka ve skutečnosti do života přinese, záleží také na její barvě.

Význam barvy kočky na vaší peněžence

Trojbarevná kočka

Trojbarevné kočky jsou bílé, zrzavé a černé dohromady. Už o nich byla řeč v předchozích odstavcích: tříbarevná kočka vás dokáže ochránit před zlými duchy. Podle jiné pověry zase přinášejí přímo extrémní štěstí. Nicméně jako motiv na peněženkách a jiných doplňcích se s tříbarevnou kočkou setkáte málokdy.

Černá kočka zbaví negativní energie

dámská peněženka Lecharme s kočkami

U nás se říká, že černá kočka přes cestu přináší neštěstí. Podle učení feng shui v sobě černá kočka skrývá docela jinou symboliku. Černá kočka odrazuje veškeré zlo a zbaví vás negativní energie. Budete se cítit mnohem bezpečněji.

Bílá kočka

Zatímco černá kočka vás zbaví negativní energie, bílá kočka na peněžence k vám navíc přitáhne energii pozitivní. Očistí vaši mysl a léčí.

Kolik pozitivní energie asi dokáží přitáhnout tyto peněženky Albi poseté bílými kočkami?

peněženky Albi s kočkami

Zlatá kočka

Bavíme se samozřejmě o symbolech koček: malbách, soškách, siluetkách. Takže takto znázorněná kočka může mít de facto libovolnou barvu. A je to právě barva zlatá, která do vaší peněženky přitáhne maximální bohatství a prosperitu.

Červené a růžové kočky

Jak rudá, tak růžová kočka mají vztah k emocím. Přitahují lásku a napomáhají dobrým osobním vztahům.

Zelená kočka

Zelená kočka na peněžence podpoří zdraví, včetně zdraví psychického. Pomůže také zbystřit mysl a rychle se učit novým věcem.

Kočka na peněžence je zkrátka velmi mocný symbol. Využijte jej ku svému prospěchu.

 

 

Peněženka s kočkou odežene zlé duchy a přinese vám štěstí a bohatství
5 (100%) 1 vote

One Comment on “Peněženka s kočkou odežene zlé duchy a přinese vám štěstí a bohatství

Simon
28.10.2017 at 18:08

Který z motivů A až F vás vystihuje? Podělte se do komentáře.

Odpovědět

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *